Zapraszamy do:
www.ezln.org
Info
Nowa strona internetowa (official) EZLN: www.ezln.org.mx

Inne kampanie: www.enlacezapatista.ezln.org.mx

W kraju i zagranicą: zeztainternazional.ezln.org.mx

Kliknij tutaj aby powrócić do strony głównej!

Informacje o wróżki Informacje o podróży do Ameryki Południowej, wakacje w Meksyku i więcej Kliknij tutaj:

Ameryka Południowa
Meksyku
Rząd Meksyku
Ameryka Południowa Podróże
Święta w Ameryce
Meksyku Podróże
Meksyku święto
Login użytkownika
Przechowywanie danych
Chiapas prąd
W Chiapas czasopism w archiwum online:
Inne tematy
Informacje o podróży do Ameryki Południowej, wakacje w Meksyku, i więcej.
Ameryka Południowa Podróże
Ameryka Południowa ma powierzchnię 17.843.000 kilometrów kwadratowych i jest czwartym co do wielkości kontynent na Ziemi.
Meksyku święto
Dlaczego nie spróbować czegoś nowego i wziąć urlop w Meksyku
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać nasz biuletyn:

Wakacje tonajlepszy czas w roku. I tak to jest sukces, należy zająć się przeznaczenia na czas. Wybór ośrodka jestważny punkt, a więc najlepiej byłoby, aby usiąść razem i wybrać to. Istnieją sposoby, aby podróżować do gór do jeziora,morze lub nawet na innym kontynencie. Ten wybór jest wielki i może to być bardzo trudne, jeśli różne koncepcje miejsca na wakacjach są dostępne w pewnych okolicznościach. Jeśli powinno prowadzić akacje za granicą, Ameryka Południowa, a nawet Meksyk jest zalecane. Krajobraz i ludzie są z pewnością warte odwiedzenia.

Kiedyzapadła decyzja, aby wziąć urlop w innym kraju lub kontynentu, umiejętności językowe nie powinny ignorować. Dobrze byłoby przynieść języków na wakacjach, w celu komunikowania się z lokalnymi tubylcy mogą. W tym celu, nie ma kursów językowych, które są łatwiejsze do uruchomienia i zaprojektowany specjalnie do sezonu wakacyjnego. Tak wyposażone, poznać kraj i ludzi lepiej i naprawdę ma spojrzenie mieszkańców odwiedzanego kraju. Mały słownik najważniejszych zagadnień i informacji w języku lokalnym jest nie tak w każdym przypadku. Tak to jest bezpieczne na wakacjach i może robić w nagłych przypadkach. Nawet na wakacjachzdrowy poziom bezpieczeństwa jest warunkiem dobrego czasu.

Jeśli to się go w kraju i jest szczęśliwy - nawet jeśli kompletnie wyczerpany długą podróż -miejscem gdzie można uzyskać pierwsze wrażenie, conastępnym razem czeka. Tutaj można następnie specjalnie rezerwacji imprez i wycieczek. Należy dokładnie rozważyć, ponieważ wspomnienia z wakacji musi przetrwać na trudne czasy w życiu, więc nie tylko piękna pogoda w formie promieniach słońca jestdobry fundament, ale również ludzie są formalnie zaproszenie z humorem i duchem wakacji pozostać. Święta powinny być fizycznie i psychicznie odpocząć, tak, że wszystko, co utrudnia życie, może być zapomniane przez krótki czas. Na ten można wybrać się na wycieczkę i odwiedzić różne zdarzenia, które mogą być zabawne na pobyt wakacje. Krajobrazy są badane, a historia populacji może być ustalona. W ten sposóbświęto jest dobrze wypełnione i cenne dni urlopu są używane mądrze. Wartość odzysku jest napisany świetnie!